+371-67333403
+371-29117009
Pieteikties konsultācijai Cenas
Uz zinātniski pierādītu metožu un pieredzi
pamatots risinājums

Jaunumi

01.09.2020

Pakalpojumu sniegšana COVID-19 laikā

Pārdomāti plānojot un ievērojot atbildīgo institūciju un medicīnas speciālistu rekomendācijas, turpinām pakalpojumu sniegšanu!
Ņemot vērā, ka atbildīga izturēšanās no mums visiem iespējami mazina COVID-19 izplatību, aicinām Jūs rīkoties pārdomāti. Tajā pat laikā, ja Jums ir nepieciešama medicīniska palīdzība - speciālista konsultācija, ārstēšanas taktikas izvērtēšana, ķirurģiska operācija vai manipulācijas, Jums ieteicams noskaidrot tuvāko, ērtāko un drošāko ārstniecības iestādi un vēlamo speciālistu.
Vēlamies informēt, ka Dr.med. Laura Logina – sertificēta plastikas ķirurģe, mikroķirurģe, rokas ķirurģe, krūts ķirurģe ar 20 gadu darba pieredzi, konsultē un veic blokādes, manipulācijas un ķirurģiskās operācijas Rīgā, Liepājā un Siguldā.
Mūsu klientu un speciālistu drošībai esam veikuši virkni drošības pasākumus kā piemēram, speciālista apmeklējums tikai pēc iepriekšēja pieraksta, obligāta personisko aizsarglīdzekļu lietošana un roku dezinfekcija, starp katru pacienta apmeklējumu paredzēts laiks telpas vēdināšanai un virsmju dezinfekcijai.
Pieteikties konsultācijai pie Dr.med. Lauras Loginas iespējams pa tālruni: 29117009 darbadienās 10:00-16:00 vai
elektroniski mājaslapā sadaļā PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI.

Esiet veseli un mundri! Saudzējiet sevi un savus mīļos!
04.04.2020

Jaunumi Covid-19 laikā

Sveicināti!
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar COVID-19 pandēmiju un izsludināto ārkārtas situāciju Latvijā, esam atcēluši visas speciālistu konsultācijas un pacientu plānveida operācijas.
Aicinām arī jūs ievērot visu atbildīgo institūciju noteiktos ierobežojumus un aicinājumus, lai iespējami samazināt risku izplatīt un pašiem inficēties, tajā skaitā, apmeklēt ārstus un ārstniecības iestādes tikai nepieciešamības gadījumā.
Arī mēs esam apturējuši plānveida medicīnas pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu COVID-19 izplatību, un tajā pat laikā, iespējami pārdomāti sagatavotos jauniem apstākļiem un turpmākai pakalpojumu sniegšanai – organizēt pacientu vienmērīgu pieņemšanu plūsmu, kā arī ķirurģisku manipulāciju un operāciju plānošanu un veikšanu.
Ja Jums ir nepieciešama neatliekama palīdzība – iesakām vērsties tuvākā ārstniecības iestādē vai pie ģimenes ārsta pa telefonu vai klātienē, kas Jums spēs piedāvāt iespējami labāko un drošāko risinājumu kā saņemt Jums nepieciešamo palīdzību.
Speciālistu konsultācijas esam pārtraukuši kopš ārkārtas situācijas izsludināšanas un tādejādi visiem konsultācijas un ārstēšana ir apturēta. Līdz ar situācijas stabilizēšanos Covid-19 izplatībā Latvijā, pakāpeniski atjaunosim veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu. Vispirms apzināsim tos pacientus, kuriem ir bijušas ieplānotas speciālistu konsultācijas vai operācijas, lai ar pacientiem vienotos par jauniem speciālistu konsultācijas un operācijas laikiem un vietu. Pēc esošo pacientu apzināšanas un jauna risinājuma piedāvāšanas veselības pakalpojumu saņemšanai, pieņemsim jaunus pieteikumus speciālistu konsultācijām un ķirurģiskām operācijām.
Ja vēlaties pieteikties speciālistu konsultācijām, Jūs varat pieteikties elektroniski, aizpildot konsultāciju pieteikuma anketas mājas lapā, jo pieteikums pa tālruni patlaban netiek pieņemts.
Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, aicinām ar mums sazināties pa mājaslapā norādītiem tālruņiem –
29117009; 67333403
vai rakstīt uz e-pastu –
info@logina.lv.
Šis ir neziņas un pārmaiņu laiks – kopīga un saskaņota rīcība šādās situācijās var sniegt vislabāko rezultātu katram no mums un visiem kopā.
Esiet veseli un mundri! Saudzējiet sevi un savus mīļos!

Cieņā,
Laura Logina
medicīnas zinātņu doktore, plastikas, krūts un rokas ķirurģe
06.06.2013

Piedalīšanās Eiropas rokas ķirurgu asociāciju federācijas (FESSH) rīkotajā kongresā Turcijā, Antālijā!

Par tradīciju jau ir kļuvusi dr.med.Lauras Loginas piedalīšanās FESSH organizētajā ikgadējā rokas ķirurgu kongresā
14.02.2013

Papildapmācība kursos par iedzimtām rokas saslimšanām un audzējiem!

Anglijas rokas ķirurgu asociācijas kursi (Manchester course) ir vieni no pazīstamākajiem un atzītākajiem Eiropā. Lai padziļinātu savas zināšanas tos regulāri apmeklē gan Eiropas, gan arī tālāku valstu rokas ķirurgi.
Dr.med.Laura Logina 2013.gada februārī izgāja papildapmācības kursu par iedzimtām rokas saslimšanām un audzējiem (The Child's Hand and Tumours).
18.09.2012

Dr.med.Laura Logina piedalās IFSSH un FESSH rīkotajā rokas ķirurģijas apmācībā Ungārijā, Hajduszoboszlo!

Laika periodā 2012.gada 14.-16.septembris dr.med.Laura Logina piedalijās IFSSH un FESSH rīkotajā rokas ķirurģijas apmācībā Ungārijā, Hajduszoboszlo. Apmācības vadīja tādi pasaulē atzīti rokas ķirurģijas speciālisti kā Calcagni Maurizio, Massimo Ceruso, Friden, Garcia-Elias Marc, Haerle Max, Luchetti Riccardo, Szabo Zsolt, Warwick David un vēl citi.
03.09.2012

Loginas Mikroķirurģijas un Rehabilitācijas centrā viesojas prof. Arnis Freibergs no Toronto (Kanāda)!

Piektdien, 2012.gada 31.augustā, Rīgā, Loginas Mikroķirurģijas un Rehabilitācijas centrā viesojās prof. Arnis Freibergs no Toronto (Kanāda). Profesors jau vairākas reizes ir viesojies centrā konsultējot pacientus un daloties ar savām zināšanām.

Pakalpojumi

1 2 3 4